Informujemy, że od 25 lipca na mocy rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii zniesiono wprowadzone wcześniej limity na pływalniach, które uniemożliwiały organizację kursów nauki/doskonalenia pływania oraz pływania niemowląt. Ze wszystkich pływalni, na których prowadzimy zajęcia otrzymaliśmy potwierdzenie, że wznowią działalność od września.

W związku z powyższym informujemy, że rozpoczęte kursy zostaną dokończone oraz utworzone zostaną nowe grupy. Zapewniamy również, że przestrzegane będą wszystkie wytyczne, które zostaną wydane w celu bezpiecznego prowadzenia zajęć. 

Poniżej przedstawiamy najważniejsze  informacje odnośnie dokończenia kursów oraz zapisów nowych kursantów do grup:

Dokończenie kursów wiosennych 2020 

 1. Kursy wiosenne, które zostały rozpoczęte w lutym zostaną wznowione we wrześniu. O dokładnych terminach wznowienia poinformujemy Państwa mailowo, po uzyskania informacji o gotowości udostępnienia poszczególnych pływalni.
 2. Zostaną przeprowadzone wszystkie zajęcia, które nie mogły się odbyć.
 3. Osoby, które opłaciły kurs nie będą ponosić żadnych dodatkowych kosztów.
 4. Baseny, terminy i godziny zajęć pozostaną bez zmian. Zastrzegamy jednak, że mogą być przesunięcia np. w przypadku konieczności zapewnia odstępu czasowego pomiędzy wejściem na pływalnie grup na poszczególnych godzinach.
 5. Osobom, które zawnioskowały w wymaganym terminie o zwrot należności, środki zostaną zwrócone. Istnieje jednak możliwość zmiany przez Państwa decyzji i udziale w kursach.

Zapisy nowych kursantów na Kursy Jesienne 2020 

 1. Od dnia dzisiejszego rozpoczynamy zapisy dla nowych osób.
 2. Będą tworzone nowe grupy we wszystkich kategoriach wiekowych oraz na każdym etapie zaawansowania.
 3. Terminy rozpoczęcia kursów: 2 połowa września 2020 r.
 4. Lokalizacja basenów: https://www.plywanie.lublin.pl/nasze-baseny/
 5. Rodzaje zajęć: https://www.plywanie.lublin.pl/oferta/
 6. Terminy zajęć nauka i doskonalenie pływania: https://www.plywanie.lublin.pl/nauka-i-doskonalenie-plywania-terminarz/
 7. Terminy zajęć pływanie niemowląt i dzieci w wieku 1-4 lata (zajęcia z rodzicem): https://www.plywanie.lublin.pl/plywanie-niemowlat-terminarz/. Uwaga! Ostateczne godziny będą podane po przydzieleniu dzieci pod kątem wieku i stopnia zaawansowania do poszczególnych grup.
 8. Koszt: Cena pojedyńczych zajęć nie zmieni się. Planujemy kursy ok 12 zajęciowe. Szczegóły podamy już wkrótce. Cennik: https://www.plywanie.lublin.pl/cennik/
 9. Zapisy nauka i doskonalenie pływaniahttps://www.plywanie.lublin.pl/nauka-i-doskonalenie-plywania-zapisy/
 10. Zapisy pływanie niemowląt: https://www.plywanie.lublin.pl/plywanie-niemowlat-zapisy/

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy (info@plywanie.lublin.pl), przez formularz https://www.plywanie.lublin.pl/kontakt/ lub telefonicznie pod numerami 601 233 648 lub 669 094 200.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać