kadra-header

NASZA KADRA

Lubelska Szkoła Pływania

________

Bartosz Kędracki

  • trener pływania II klasy (ukończone studia podyplomowe na trenera I klasy)
  • prezes oraz trener koordynator  w UKS Olimpijczyk 23 Lublin –  trener wielu medalistów Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych
  • trener w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Lublinie
  • trener Kadry Województwa Lubelskiego młodzików w pływaniu
  • powołany w skład trenerskiej Kadry Polski w pływaniu na mecz międzypaństwowy w Żylinie
  • zastępca dyrektora w Centrum Kultury Fizycznej UMCS w Lublinie
  • trener sekcji pływania KU AZS UMCS Lublin
  • kierownik kursów na tytuł Instruktora Pływania w Lublinie w Polskiej Akademii Sportu
  • specjalista w korekcji i kompensacji wad postawy ciała
  • członek Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt
  • były zawodnik WKS Lublinianka – medalista mistrzostw Polski w pływaniu

Tomasz Pałysewicz

  • instruktor pływania
  • ratownik wodny Amerykańskiego Czerwonego Krzyża
  • były zawodnik sekcji pływackiej WKS Lublinianka
  • członek Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt
  • płetwonurek CMAS

Adrian Biaduń

  • instruktor pływania
  • były zawodnik sekcji pływackiej MTP Lublinianka, UKS Orlik Lublin, UKS Olimpijczyk 23 Lublin oraz AZS UMCS Lublin
  • wielokrotny finalista mistrzostw Polski juniorów w pływaniu
  • wielokrotny mistrz i medalista Mistrzostw Województwa w pływaniu
  • finalista Akademickich Mistrzostw Polski
  • ratownik wodny
  • sternik motorowodny
  • wychowawca kolonijny

Anna Bielecka

  • instruktor pływania
  • ratownik WOPR
  • instruktor pływania w naszej partnerskiej szkole AQUA Warszawa
  • studentka AWF Warszawa
  • była zawodniczka sekcji biegowej AZS UMCS LUBLIN
  • vice mistrzyni Mistrzostw Polski w Sztafetowych biegach przełajowych ( 2016)
  • mistrzyni Województwa Lubelskiego w biegach przełajowych (2016)

Katarzyna Borzęcka

  • instruktor pływania
  • wieloletnia zawodniczka UKS Olimpijczyk 23 Lublin
  • wielokrotna mistrzyni Województwa Lubelskiego w pływaniu
  • medalistka mistrzostw Polski, powołana do Kadry Narodowej Juniorek Młodszych
  • trener klas profilowanych w Szkole Podstawowej nr 23 im Olimpijczyków Polskich
  • sędzia pływacki
  • ratownik WOPR
  • ratownik Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
  • sternik motorowodny

Wojtek Dankiewicz

  • instruktor pływania
  • ratownik WOPR
  • instruktor piłki nożnej i  piłki siatkowej
  • pasjonat żeglarstwa – posiada patent żeglarza jachtowego
  • wychowawca kolonijny
  • posiada uprawnienia do pracy z osobami niepełnosprawnymi

Piotrek Góźdź

  • instruktor pływania
  • ratownik WOPR
  • pasjonat biegów długodystansowych
  • czynny propagator metody „Buteyko”

Michał Gwiazda

  • instruktor plywania
  • zawodnik MTP Lublinianka, Skarpa Lublin, UKS Olimpijczyk 23 Lublin
  • finalista mistrzostw Polski w Plywaniu
  • zawodnik sekcji pływackiej AZS UMCS Lublin
  • wielokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Polski w Plywaniu oraz Akademickich Mistrzostw Województwa
  • ratownik wodny
  • były zawodnik w Ratownictwie wodnym

Damian Klimczewski

  • absolwent Akademii Wychowania Fizycznego
  • trener pływania w Szkole Mistrzostwa Sportowego oraz w Klasach profilowanych
  • trener Kadry Województwa Lubelskiego młodzików w pływaniu
  • Trener przygotowania motorycznego zawodników Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Lublinie na poziomie Liceum
  • uczestnik konferencji trenerów oraz szkoleń z zakresu treningu na lądzie
  • ratownik WOPR, trener personalny, instruktor kulturystyki oraz narciarstwa zajazdowego.

Karol Miarka

  • instruktor pływania
  • ratownik WOPR
  • były zawodnik sekcji pływackiej AZS UMCS Lublin
  • były zawodnik sekcji pięcioboju nowoczesnego w UKS 48 Częstochowa
  • opiekun dzieci i młodzieży

Ada Rudawska

  • instruktor pływania
  • zawodniczka sekcji pływackiej  AZS UMCS Lublin
  • była zawodniczka klubu pływackiego Olimpijczyk 23 Lublin
  • wielokrotna mistrzyni i medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu na dystansach 200, 400 i 800 m. stylem dowolnym w różnych kategoriach wiekowych 2008-2013 r.
  • brązowa medalistka Akademickich Mistrzostw Polski w 2017 r.
  • finalistka Mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców
  • rekordzistka Polski 12-latków na dystansie 400 m. stylem dowolnym w 2008 r.
  • reprezentantka Polski na zawodach międzynarodowych
  • wielokrotna mistrzyni i medalistka Mistrzostw Województwa Lubelskiego w pływaniu
  • wielokrotna rekordzistka województwa lubelskiego w pływaniu

Katarzyna Sarna

  • instruktor pływania
  • była zawodniczka sekcji pływackiej UKS Nawa Skierniewice
  • zawodniczka sekcji pływackiej AZS UMCS Lublin
  • sternik jachtowy i motorowodny
  • ratownik WOPR

Bartek Wiak

  • instruktor pływania
  • były zawodnik LUKS Orlik oraz Olimpijczyk 23 Lublin
  • wielokrotny finalista Mistrzostw Polski w pływaniu
  • wielokrotny mistrz i medalista Mistrzostw Województwa Lubelskiego w pływaniu

Jakub Wiak

  • instruktor pływania
  • wielokrotny mistrz i medalista Mistrzostw Polski w pływaniu w różnych kategoriach wiekowych
  • wielokrotnie wybierany najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych
  • reprezentant Polski na zawodach międzynarodowych
  • wielokrotny mistrz i medalista mistrzostw województwa lubelskiego w pływaniu
  • zawodnik sekcji pływackiej AZS UM Lublin

Kornel Żybura

  • instruktor pływania
  • były zawodnik klubu pływackiego MKP BOBRY Dębica
  • zawodnik sekcji pływackiej AZS UMCS Lublin
  • wielokrotny mistrz i medalista Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w pływaniu
  • wielokrotny rekordzista okręgu podkarpackiego na dystansach 400, 800 i 1500 m. stylem dowolnym
  • finalista Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców na dystansie 1500 m. stylem dowolnym 2015
  • brązowy medalista w zawodach Triathlon Radłów 2015
  • finalista Mistrzostw Polski na wodach otwartych
  • sędzia Pływacki Klasy II

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać