obozy-sportowe-header-2024

OBOZY SPORTOWE

Zapraszamy na aktywne wakacje dla dzieci i młodzieży!

________

Pomysł na format obozów jest w pełni naszego autorstwa i jest przez nas realizowany. W przeciwieństwie do części ofert na rynku, jesteśmy wpisani do rejestru organizatorów wypoczynku, osobiście dobieramy kadrę (którą w części stanowią trenerzy i instruktorzy LSP) oraz bierzemy udział w obozie czuwając nad wszystkim. Ponadto korzystamy z usług sprawdzonej firmy transportowej.

Głównym założeniem jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych aktywności fizycznych w bardzo przyjaznej formie. Uczestnicy mają precyzyjnie zorganizowany każdy dzień w blokach zajęć sportowych i rekreacyjnych przeplatanych z grami, zabawami i innymi przyjemnościami (jak np. park linowy, plażowanie). Czas wolny (oraz korzystanie z telefonów i sprzętu elektronicznego) jest ograniczony wyłącznie do godzinnej przerwy poobiedniej. Każdy uczestnik musi przestrzegać określonych zasad.

W wakacje 2024 oferujemy 2 obozy multisportowe, które odbędą się w sierpniu na Warmii i Mazurach w kompleksach o bardzo wysokim standardzie. Oba położone są nad brzegiem malowniczego jeziora Dadaj z bezpośrednim dostępem do wody. 

Pierwszy obóz odbędzie się w hotelu Star Dadaj Resort&Spa w terminie 2-9 sierpnia, natomiast drugi w nowoczesnym ośrodku wypoczynkowym Żeglarska Zatoka w terminie 17-24 sierpnia 2024 r.

Poniżej znajdą Państwo szczegółową ofertę oraz informacje o zapisach. 

star-dadaj-box-2

2-9 sierpnia 2024
STAR DADAJ

zatoka-box

17-24 sierpnia 2024
ŻEGLARSKA ZATOKA

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać