header-polkolonie-2

PÓŁKOLONIE

Aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży!

________

Półkolonie multisportowe LSP – Ferie 2024

Kurs nauki/doskonalenia pływania    Zajęcia na ściance wspinaczkowej    Crossfit
Zawody Pływackie    Igrzyska LSP    Laser City    Multikino

Główne założenia: Zapraszamy dzieci i młodzież (zarówno kursantów LSP, jak i osoby nie uczestniczące w naszych zajęciach) do udziału w półkoloniach. Tak jak w przypadku obozów, pomysł na format półkolonii jest w pełni naszego autorstwa i jest przez nas realizowany. W przeciwieństwie do części ofert na lubelskim rynku, jesteśmy organizatorem turystyki z niezbędnymi uprawnieniami, osobiście dobieramy kadrę (którą w większości stanowią trenerzy i instruktorzy LSP) oraz bierzemy udział w aktywnościach czuwając nad wszystkim. Głównym założeniem jest zapewnienie dzieciom różnorodnych, bezpiecznych aktywności fizycznych w bardzo przyjaznej formie. Uczestnicy mają precyzyjnie zorganizowany każdy dzień w blokach zajęć sportowych i rekreacyjnych, które są przeplatane z grami, zabawami i innymi atrakcjami (podczas półkolonii w ferie 2024 będzie to seans w kinie oraz wizyta w miasteczku laserowym Lasercity).

Termin: 5 – 9 lutego 2024 r. (poniedziałek – piątek).

Miejsce zbiórki i odbioru dzieci: Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Poturzyńska 2
Wiek uczestników: 7 – 15 lat (zapraszamy dzieci po pierwszej klasie SP). Podział na grupy wiekowe.
Godziny: Zbiórka od 7.00 do 8.00, odbiór dzieci od 16.00 do 17.00.
Posiłki: Drugie śniadanie, obiad (Restauracja Symfonia), podwieczorek.

Program półkolonii:

  • Kurs nauki i doskonalenia pływania – codziennie 2 jednostki godzinowe prowadzone przez instruktorów LSP. Pierwszego dnia przeprowadzimy podział na grupy pod kątem wieku i stopnia zaawansowania.
  • Zawody pływackie – ostatniego dnia zorganizujemy zawody pływackie z nagrodami.
  • Zajęcia na ściance wspinaczkowej – 2 razy wybierzemy się do CS Akademos, gdzie dzieci będą miały okazję spróbować swoich sił na ściance pod okiem tamtejszych instruktorów.
  • Trening ogólnorozwojowy – jednego dnia pojedziemy do klubu Sparta Lublin. Odbędzie zorganizowany trening prowadzony instruktora Crossfit.
  • Igrzyska LSP – podczas codziennych aktywności (w obiektach SP16 oraz Akademos) zaplanowane będą konkurencje sportowe, podczas których dzieci będą zbierały punkty a na zwycięzców będą czekały nagrody, które rozdamy podczas zakończenia półkolonii.
  • wyjście do laserowego miasta rozrywki – Laser City.
  • Seans w Multikinie.

Koszt: 900 zł.

Informacje pod numerami telefonów 601 233 648 oraz 669 094 200.
Zapisy poprzez formularz zapisów.

GALERIA ZDJĘĆ

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać