Aktualizacja na dzień 13.11.2020: Wszystkie pływalnie na których prowadzimy zajęcia pozostają otwarte dla sportowych zajęć grupowych. Zajęcia odbywają się zgodnie z terminarzem.

Aktualizacja na dzień 06.11.2020: Wszystkie pływalnie na których prowadzimy zajęcia pozostają otwarte dla sportowych zajęć grupowych. Zajęcia odbywają się zgodnie z terminarzem.

Aktualizacja na dzień 30.10.2020: Zgodnie z dzisiejszymi wytycznymi, zorganizowane zajęcia na pływalniach mogą się odbywać. Wszystkie aktualności odnośnie kursów publikujemy na stronie oraz na facebooku.

Zajęcia w okresie Dnia Wszystkich Świętychw piątek 30.10, sobotę 31.10 oraz w poniedziałek 2 listopada zajęcia odbywają się zgodnie z terminarzem na wszystkich pływalniach. W niedzielę 1 listopada NIE MA ZAJĘĆ.

Funkcjonowanie wszystkich pływalni, na których prowadzimy zajęcia jest oparte na wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS) oraz Sanepidu. Ponadto na pływalniach obowiązują dodatkowe, restrykcyjne zasady sanitarne. Zawieszona jest możliwość odrabiania zajęć.

Aktualizacja na dzień 23.10.2020: Zgodnie z dzisiejszymi wytycznymi, zorganizowane zajęcia na pływalniach mogą się odbywać. Ze wszystkich basenów (UP, SP16, SP50, CKF UMCS) otrzymaliśmy potwierdzenie, że są czynne Już od dzisiaj zajęcia na wszystkich basenach odbywają się zgodnie z planem.

Bardzo prosimy o zrozumienie i przestrzeganie wszystkich zasad sanitarnych wprowadzonych na poszczególnych pływalniach. Są restrykcyjne, ale obowiązują tylko i wyłącznie dla dobra nas wszystkich.

Aktualizacja na dzień 19.10.2020: Uzyskaliśmy potwierdzenie z 3 pływalni (SP nr 50, SP nr 16 oraz CKF UMCS), że w związku ich ponownym otwarciem, od jutra będziemy mogli wrócić do prowadzenia zajęć. Wciąż czekamy na decyzję z Uniwersytetu Przyrodniczego.

Bardzo prosimy o przestrzeganie obostrzeń wprowadzonych przez administratorów obiektów.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać