Aktualizacja na dzień 13.05.2021

SP nr 16 (ul. Poturzyńska)

Wznawiamy zajęcia dla dzieci i młodzieży. Na chwilę obecną nie możliwości organizacji zajęć dla dorosłych (zostaną wznowione w weekend 29-30 maja). W związku z obostrzeniami i niewielkim limitem osób na pływalni, zajęcia będą odbywały się co 2 tydzień. Mamy nadzieję, że od piątku 28 maja będziemy mogli wrócić do pierwotnego terminarza i zajęcia będą odbywały się co tydzień. Każdy z Państwa otrzyma informację mailową z przydziałem do danego terminu zajęć.

SP 50 (ul. Roztocze), CSR UP (ul. Głęboka) – zajęcia odbywają się bez zmian w porównaniu do poprzedniego weekendu.

CKF UMCS (ul. Langiewicza) – w związku obostrzeniami i zasadami najmu na pływalni CKF UMCS, wznowienie kursu na ten moment nie jest możliwe.

Aktualizacja na dzień 07.05.2021

Uwaga: Zajęcia, które się nie odbyły nie przepadają. Osoby, które nie uregulowały należności, nie będą mogły uczestniczyć w kursie. Prosimy o dostosowanie się do obowiązujących zasad sanitarnych wprowadzonych na poszczególnych pływalniach.

SP 50 (ul. Roztocze) – wznawiamy kursy dla dzieci i młodzieży. Zajęcia grupy dla dorosłych odbędą 31 maja : 8 maja – sobota, 10 maja – poniedziałek.   W związku z wprowadzonymi ograniczeniami możliwe są niewielkie modyfikacje godziny zajęć, jednak wówczas będziemy się z Państwem kontaktować indywidualnie (w innym przypadku godzina zajęć pozostaje bez zmian).

CSR UP (ul. Głęboka) – wznawiamy zajęcia dla wszystkich grup w sobotę 8 maja oraz w niedzielę 9 maja. Godziny zajęć pozostają bez zmian.

SP nr 16 (ul. Poturzyńska) – pływalnia pozostaje nieczynna do 10 maja. Planowane wznowienie kursów dla dzieci i młodzieży od 14 maja. W związku z obostrzeniami i niewielkim limitem osób na pływalni, zajęcia będą odbywały się co 2 tydzień. Szczegółowe informacje odnośnie terminów przekażemy Państwu mailowo w przyszłym tygodniu. Mamy nadzieję, że od 29 maja limity osób na zajęciach zorganizowanych zostaną zniesione i będziemy wrócić do normalnego harmonogramu.

CKF UMCS (ul. Langiewicza) – w związku obostrzeniami i zasadami najmu na pływalni CKF UMCS, wznowienie kursu na ten moment nie jest możliwe. Zgodnie w wprowadzonymi przez rząd obostrzeniami, maksymalne obłożenie pływalni wynosi 50% a uczestnikami zajęć, do 29 maja mogą być wyłącznie dzieci i młodzież do 18 roku życia. Ww. zasady przy jednoczesnym utrzymaniu wysokości opłaty za najem przez wynajmującego, powodują, że nie możemy wznowić kursu. W przypadku zmian, będziemy Państwa informować.

 

Aktualizacja na dzień 30.04.2021

Zgodnie z nowym rozporządzeniem, dopuszczono możliwość prowadzenie zajęć na pływalniach, wprowadzono jednak dwa istotne ograniczenia:

  1. Adresatami zajęć mogą być wyłącznie dzieci i młodzież do 18 roku życia.
  2. Wprowadzono maksymalnie 50 procentowe obłożenia obiektu.

W związku z powyższym na chwilę obecną możemy potwierdzić, wznowienie zajęć na basenie UP, przy ul. Głębokiej od dnia 8 maja (grupy i terminy zajęć pozostają bez zmian). 

Aktualnie prowadzimy rozmowy z pozostałymi zarządcami pływalni i mamy nadzieje, że na innych basenach również będziemy mogli wznowić kursy.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać