Jak co roku zapraszamy na wakacyjny obóz sportowo – rekreacyjny. W tym roku do aktywności podczas trwania obozu dołączyliśmy wycieczki rowerowe oraz triathlon.

Organizator – Lubelska Szkoła Pływania i Swim&Camp – jesteśmy wpisani do rejestru organizatorów wypoczynku Województwa Lubelskiego, a każdy organizowany przez nas obóz jest zgłaszany do Kuratorium Oświaty.

Kiedy: 28 lipca – 4 sierpnia (niedziela – niedziela).

Gdzie: Ośrodek Wypoczynkowy Kalwa w Pasymiu na Mazurach http://www.kalwa-energopol.pl/

Dla kogo: Zapraszamy dzieci od 7-8 roku życia (po 1 klasie SP).

Charakterystyka obozu:  Obóz odbędzie się już po raz czwarty w ośrodku Kalwa Energopol. Jako jeden z niewielu w kraju jest on przystosowany do organizacji  szeregu aktywności. Na terenie ośrodka znajduje się kryty basen, na którym prowadzimy treningi i zajęcia pływackie oraz korty tenisowe (w hali i ziemne), gdzie uczymy grać w tenisa. Cały kompleks położony jest nad brzegiem jeziora, dzięki czemu we współpracy z profesjonalistami organizujemy mini kursy: żeglarski i windsurfingu. Dookoła lasy i ścieżki –  idealne na wycieczki rowerowe i wstęp do triathlonu. Dla urozmaicenia w trakcie obozu pływamy na kajakach i  rowerach wodnych, znajdujemy również czas na Crossfit (prowadzony przez trenera posiadającego certyfikat Crossfit level one) oraz ratownictwo – prowadzone przez ratowników WOPR. Po dniu pełnym aktywności fizycznych wieczór to czas na gry, zabawy czy ognisko. Wszystkie aktywności są w cenie obozu!

Cena: 1599 zł – dla kursantów LSP przy wpłacie zaliczki 500 zł do 30 kwietnia, 1699 – dla pozostałych osób oraz dla kursantów LSP przy wpłacie zaliczki po 30 kwietnia.

Zapisy: mailowo, telefonicznie (601233648, 669094200) lub na zajęciach.

W cenie obozu: transport, 7 noclegów z pełnym wyżywieniem (3 posiłki), udział we wszystkich aktywnościach podczas obozu, ubezpieczenie NNW. Szczegółowy opis znajdziesz tutaj

Dodatkowo płatne: brak

Zapisy i informacje: telefonicznie – 601233648 lub 669094200 lub poprzez wypełnienia formularza zapisów

oboz-2019-plakat

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać