Zajęcia nauki pływania

Pomimo, że teoretycznie baseny mogą wznowić działalność od 6 czerwca, to żadna z pływalni, na której prowadzimy zajęcia nie będzie otwarta ze względu na wytyczne, które zostały opublikowane przez Ministerstwo Rozwoju i GIS. Biorąc pod uwagę zasady wprowadzone w innych branżach, niektóre obostrzenia dotyczące pływalni są w naszej opinii nieracjonalne i powodują, że faktycznie organizowanie zajęć nauki pływania jest niemożliwe.

W związku z powyższym kursy wiosenne w chwili obecnej nie mogą być dokończone. Planujemy ich wznowienie jesienią.

Aktualnie pracujemy nad propozycją dla Państwa, która będzie dostosowana do wprowadzonych w związku z epidemią przepisów prawa. Możemy zapewnić, że opłacone zajęcia nie przepadną.

Prosimy śledzić naszą stroną internetową oraz profil na fb, gdzie w najbliższych dniach opublikujemy szczegóły.

Obóz w Pasymiu

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz ustaleniami administracyjnymi, po długich konsultacjach z podmiotami mającymi wspomóc nas w organizacji obozu letniego, z przykrością informujemy, że tegoroczny obóz nie odbędzie się.

Profil naszego obozu to aktywności sportowe, które wiążą się z integracją, współzawodnictwem w grupach i dobrą, wspólną zabawą. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo uczestników obozu, nie chcemy podejmować niepotrzebnego ryzyka. Mamy świadomość, że w obecnej sytuacji nie bylibyśmy w stanie zapewnić stuprocentowego bezpieczeństwa oraz odpowiedniej jakości zajęć.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać