baseny-header

NASZE BASENY

Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa krótką charakterystykę poszczególnych pływalni,
z których możecie korzystać, zapisując się na zajęcia w naszej szkole pływania.

________

ckf-umcs

Basen CKF UMCS

Pływalnia CKF UMCS, dawny AOS, przeszła w ostatnich latach gruntowy remont, po którym zamontowano w niej pierwszą w Województwie Lubelskim metalową nieckę oraz klimatyzację. Niewątpliwą zaletą tego basenu jest jego lokalizacja w centrum miasta (miasteczko akademickie).

Basen SP nr 16

Basen zlokalizowany w dzielnicy Czechów. Jest idealnym miejscem do prowadzenia zajęć nauki pływania, gdyż jest płytszy niż większość basenów 25 metrowych w Lublinie oraz charakteryzuje się wyższą temperaturą wody (ok. 30 stopni), co jest istotne zwłaszcza przy nauce pływania dzieci.

50_basen

Basen SP nr 50

Nowy (oddany w 2014 r.) basen z ciepłą wodą (ok. 30 stopni) i specjalnym wypłyconym torem do nauki pływania najmłodszych. Basen zlokalizowany w dzielnicy Czuby, w Szkole Podstawowej nr 50. Prowadzimy w tej lokalizacji naukę pływania dla początkujących oraz kontynuację nauki pływania, także dla dorosłych. Organizujemy tam również pływanie rodzinne, czyli pływanie rekreacyjne rodziców podczas zajęć dzieci. Basen idealnie zlokalizowany zarówno dla mieszkańców dzielnicy Czuby jak i Węglina.

up_basen

Basen CSR UP

Basen zlokalizowany w Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej 31. Zajęcia na tej pływalni prowadzimy w basenie z wodą o temperaturze 32 stopni. Na tym basenie panują idealne warunki do rozpoczęcia przygody z pływaniem, dlatego prowadzimy tam zajęcia pływania niemowląt i małych dzieci. W tych zajęciach rodzic bierze czynny udział wraz z dzieckiem.

30_basen

Basen SP nr 30

Pływalnia zlokalizowana na osiedlu Nałkowskich. Kameralność, mała głębokość oraz wyższa temperaturą wody powodują, że jest bardzo dobrym miejscem do nauki i doskonalenia pływania.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać